Pracownik produkcji - miejsce pracy Wilamowice (stabilne zatrudnienie)

Miejsce pracy: Wilamowice
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Dynamicznie rozwijająca się firma, posiadająca prawie 30-letnie doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i instalacji zewnętrznych z polietylenu. FOX FITTINGS sprzedaje swoje produkty na terytorium kraju jak również eksportuje do ponad 50 krajów świata.Dzięki szybkiemu rozwojowi, firma oferuje swoim pracownikom pracę w miłym otoczeniu i przyjazne warunki pracy oraz możliwość ciągłego rozwoju zawodowego.

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracowników produkcyjnych. Nie wymagamy doświadczenia zawodowego w sektorze produkcyjnym.
Gwarantujemy przyuczenia.

Wymagania:

Od przyszłych pracowników oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym,
  • zdolności manualnych,
  • chęci do nauki na stanowisku pracownik produkcji/operator maszyn.

Oferujemy umowę o pracę, stabilne oraz długoterminowe zatrudnienie, możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach oraz kursach.

Stawka 17,40 zł brutto/1h.

UWAGA dla osób zainteresowanych: nasza lokalizacja
(Wilamowice ul. Więźniów Oświęcimia 50) gwarantuje wygodny dojazd do miejsca pracy oraz ucieczkę od czasochłonnych i kosztowych dojazdów do firm znajdujących się w większych miastach regionu.

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA

PRACA W MIASTACH
Poszukiwane zawody Wilamowice