ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Magazynier - operator wózka

Zawód: Magazynier
Miejsce pracy: Kaniów
Forma zatrudnienia: praca stała

OMG POLAND Sp.z o.o. Zakład Polski z Firmy Włoskiej, zajmujący się produkcją części dla branży motoryzacyjnej.

Opis stanowiska:

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik magazynu - operator wózka widłowego

Główne zadania:

  • rozładunek i załadunek towarów
  • kontrola zgodności towaru z dokumentami
  • zaopatrywanie linii produkcyjnych
  • transport wyrobów gotowych z produkcji na magazyn
  • dbałość o porządek w magazynie

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na magazynie
  • praktyczna umiejętność operowania wózkiem widłowym
  • znajomość posługiwania się dokumentami wysyłkowymi obowiązującymi w logistyce
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • sprawność fizyczna

Mile widziana:

  • znajomość języka angielskiego lub włoskiego w stopniu komunikatywnym

Firma oferuje:

  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • możliwość rozwoju
  • pracę w systemie zmianowym (dwie lub 3 zmiany)

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA

PRACA W MIASTACH
Poszukiwane zawody Kaniów