ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Kierownik Zmiany Produkcyjnej

Zawód: Kierownik
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o.
Firma Valeo jest wiodącym na świecie dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego, zatrudnia 75 tysięcy osób w 29 krajach. Zakład w Czechowicach-Dziedzicach zajmuje się produkcją rozruszników, przepustnic powietrza i generatorów prądotwórczych oraz regeneracją alternatorów, rozruszników i kompresorów do klimatyzacji samochodowych.

Opis stanowiska:

  • Zapewnianie realizacji planów produkcyjnych z uwzględnieniem jakości oraz wydajności;
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i ergonomię pracy;
  • Współpraca z działem logistyki przy tworzeniu tygodniowych planów produkcyjnych;
  • Nadzór nad wynikami oraz przygotowywanie dziennych raportów produkcyjnych;
  • Inicjowanie i nadzorowanie działań korekcyjnych i prewencyjnych w wyznaczonym obrębie;
  • Wdrażanie działań usprawniających pracę;
  • Przeprowadzanie analiz zagrożeń na stanowisku pracy oraz działań zapobiegawczych;
  • Nadzorowanie gospodarki odpadami;
  • Zarządzanie zespołem;
  • Motywowanie zespołu w celu rozwijania własnych inicjatyw, propozycji ulepszeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Znajomość środowiska Windows oraz MS Office;
  • Umiejętności organizacyjne;
  • Zdolność rozwiązywania problemów;
  • Wysoka motywacja oraz silne ukierunkowanie na cel;
  • Umiejętność zarządzania zespołem;

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej, będącej liderem w branży automotive;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Możliwości rozwoju oraz dostęp do narzędzi i metodologii stosowanych według najwyższych standardów.

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA