ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Spawacz / Ślusarz

Zawód: Spawacz
Forma zatrudnienia: praca stała

ZUZA POLAND to firma zajmująca się produkcją, budową i serwisem maszyn przemysłowych. Zaopatrujemy zakłady przemysłowe w niezbedne elementy do utrzymanie produkcji w ruchu.

Opis stanowiska:

Prężnie rozwijająca się firma poszukuje pracownika na stanowisko spawacz / ślusarz

Zakres obowiązków:

  • obsługa podstawowych maszyn i urządzeń warsztatowych
  • obsługa prostych narzędzi warsztatowych (szlifierka, wiertarka, gwinciarka itp)
  • kontrola zgodności produktu z dokumentacją

  • rozwiązywanie pojawiających się problemów natury technicznej

  • wykonywanie podstawowych czynności serwisowych użytkowanych maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność spawania metodą MIG/MAG TIG
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie sprawdzającym)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system jednozmianowy od 7-15
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA