ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Operator Linii-praca dla kobiet

Miejsce pracy: Kaniów
Forma zatrudnienia: praca stała

Dzięki ponad 50 letniej tradycji i doświadczeniu GALFA OT Polska Sp. z o.o. jest kompetentnym partnerem dla przemysłu i dostarcza swoje usługi do renomowanych klientów w branży motoryzacyjnej, budowlanej, metalowej i budowy maszyn. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku.

Jesteśmy cenionym partnerem dla klientów oraz rzetelnym pracodawcą.

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn znajdujących się na linii,
  • Analiza schematu produkcyjnego i dobór właściwych parametrów,
  • Uzbrojenie i przezbrojenie maszyny zgodnie z planem produkcyjnym,
  • Przeprowadzenie kontroli jakości po każdym etapie procesu produkcyjnego,
  • Przeprowadzenie niezbędnych testów kontroli jakości,
  • Dokonywanie bieżących, drobnych napraw w zakresie posiadanych uprawnień,
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,
  • Praca zmianowa.

Wymagania:

  • Wykształcenie min zawodowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, dokładność
  • Zdolność planowania i organizowania swojej pracy

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia wprowadzające do pracy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA

PRACA W MIASTACH
Poszukiwane zawody Kaniów