ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Pracownik pomocniczy

Forma zatrudnienia: inna

Payroll 360 jest projektem zespołu specjalistów i ekspertów z zakresu administracji kadr i płac oraz outsourcingu zatrudnienia, pracujących ze sobą od kilkunastu lat. Bogate doświadczenie jakim dysponujemy wsparte nowoczesną technologią oraz wdrożonymi systemami zarządzania jakością i bezpieczeństwem informacji, pozwalają nam na zaoferowanie najbardziej efektywnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb każdego z Klientów. Wiemy, że umiejętności techniczne to nie wszystko, dlatego szczególny nacisk kładziemy na bliski i bezpośredni kontakt z Klientem na każdym etapie świadczenia usługi, ponieważ tylko wtedy jesteśmy w stanie ciągle dopasowywać się do jego potrzeb i zapewnić komfort korzystania z naszych usług.

Opis stanowiska:

Dla naszego polskiego Klienta - producenta świec i zniczy w Czechowicach Dziedzicach poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • zdolności manualne,
  • chęć do pracy.

  • praca na 3 zmiany od poniedziałku do piątku (6-14-22) – weekendy wolne,
  • umowa o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatkowe benefity (Multisport, ubezpieczenie, opieka medyczna),
  • program przeciwdziałania monotonii – rotacja na stanowiskach produkcyjnych,
  • praca w zgranym zespole i miłej atmosferze,
  • informacje dodatkowe: 100 m do przystanku KSL, 200 m do przystanku PKM (linie 2, 3, 4, 5, 8, C)

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA