ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

LOGISTYK

Zawód: Logistyk
Miejsce pracy: Kaniów
Forma zatrudnienia: praca stała

OMG POLAND Sp.z o.o. Zakład Polski z Firmy Włoskiej, zajmujący się produkcją części dla branży motoryzacyjnej.

Opis stanowiska:

  • zapewnienie terminowości dostaw wyrobów surowych oraz gotowych do Klienta
  • kontrola realizacji zamówień oraz wysyłek zgodnie z oczekiwaniami klientów
  • kontrola stanu zapasów
  • codzienna współpraca z działem produkcji

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość obslugi komputera
  • wykształcenie średnie logistyczne/techniczne lub wyższe (zarządzanie produkcją, logistyka, inżynieria)
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub wloskiego w mowie i pismie
  • umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej
  • doswiadczenie (minimum 2 lata) na stanowisku logistyk

Firma oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA