ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Lider Magazynu

Zawód: Magazynier
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

conTeyor Poland Sp. z o.o. to stabilna firma o globalnym zasięgu, lider na rynku europejskim, dostarczający najwyższej jakości opakowania tekstylne wielokrotnego użytku, stosowane głównie w przemyśle motoryzacyjnym i AGD. Opakowanie może być składane w celu optymalnego wykorzystania miejsca w transporcie lub w zakładzie klienta.

conTeyor Poland to zespół ponad 200 osób, współpracujących z sobą na każdym etapie realizacji zamówienia. Średni staż pracy w naszej firmie to ponad 7 lat, a wielu naszych pracowników jest z nami już od 20 lat, czyli od początku naszej działalności!

Opis stanowiska:

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • planowanie, nadzorowanie i koordynowanie pracy na obszarze Magazynu
  • zarządzanie zespołem pracowników podległego obszaru
  • nadzór nad przyjęciami oraz wydawaniem towaru
  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych
  • optymalizacja procesów magazynowych
  • koordynacja procesu 5S
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • raportowanie wyników pracy Magazynu

Wymagania:

Jakie stawiamy wymagania?

  • wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane wyższe kierunkowe)
  • doświadczenie zawodowe na obszarze Magazynu (mistrz/brygadzista/lider)
  • umiejętność efektywnego zarządzania zespołem oraz procesami magazynowymi
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • znajomość narzędzi Lean Management
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • znajomość systemu SAP mile widziana
  • znajomość j. angielskiego mile widziana

Pracownicy są dla nas kluczową wartością, dlatego oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • pracę w systemie jednozmianowym (w godz. 8-16)
  • wynagrodzenie zasadnicze, bogaty system premiowy oraz pakiet socjalny
  • atrakcyjne benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, zajęcia językowe)
  • możliwość udziału w ciekawych inicjatywach pracowniczych
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach firmy
  • przyjazną atmosferę pracy

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA