ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Sekretarka

Zawód: Sekretarka
Miejsce pracy: Bestwina
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

DEWRO Wróbel Sp Jawna to firma należąca do grona polskich liderów w produkcji drzwi wewnętrznych fornirowanych na indywidualne zamówienie.

Opis stanowiska:

Poszukujemy kandytatki na stanowisko Sekretarki

Do zadań wykonywanych na niniejszym stanowisku należeć będą:

- prowadzenie sekretariatu (odbieranie połączeń telefonicznych, odpowiadanie na wiadomości mailowe itp.),

- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

- nadzorowanie sprawnego przepływu informacji pomiędzy działami Firmy,

- rejestrowanie oraz ewidencja dokumentów (m.in. listów, umów, pełnomocnictw),

- redagowanie krótkich pism, przygotowywanie dokumentów,

- realizacja innych zleconych zadań

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,

  • znajomość programów Excel / Word

  • obsługa urządzeń biurowych (skaner, ksero, telefon),

  • wysoka kultura osobista,

  • komunikatywność,

  • miła aparycja,

  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, punktualność.

Firma oferuje:

umowę o pracę

pracę w dynamicznym zespole

sympatyczą atmosferę w pracy

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA

PRACA W MIASTACH
Poszukiwane zawody Bestwina