ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Pracownik z uprawnieniami na wózki widłowe

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

GI GROUP jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Zależy Ci na stabilnej pracy – zgłoś się do Nas.

Pracownik działu Logistyka - z uprawnieniami na wózki widłowe

Dogodna lokalizacja Czechowicach-Dziedzicach
Nr ref.: LOG/CZ/18

ZAKRES ZADAŃ:
• prace związane z transportem szpuli
• czyszczenie szpuli
• kontrola jakościowa

Wymagania:

• wykształcenie minimum zawodowe
• gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
• uprawnienia na wózki widłowe

Firma oferuje:

• zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
• umowa o prace tymczasową z możliwością przejęcia przez
  Pracodawcę
• Możliwość korzystania z karty Multisport
• Otwarte i przyjazne środowisko pracy
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA