ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Szwacz/ Szwaczka

Zawód: Krawiec
Forma zatrudnienia: praca tymczasowa

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Opis stanowiska:

Zatrudnimy pracowników na stanowisko: Szwacza/ Szwaczki

Do obowiązków na tym stanowisku należy:

- obszywanie różnych opakowań np. tekstylnych, skrzynek na narzędzia.

Wymagania:

Wymagania:

- podstawowa umiejętność szycia na maszynie lub chęć nauczenia się szycia na maszynie,
- umiejętność pracy w zespole,
- komunikatywność,
- zaangażowanie.

 Firma oferuje:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ( pełny etat),
- wynagrodzenie zawsze na czas, premie i dodatki,
- możliwość przyuczenia,
- pracę w systemie II- zmianowym,
- możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład pracy naszego klienta - już po 3 miesiącach.

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA