ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Specjalista ds. zaopatrzenia

Zawód: Inny
Forma zatrudnienia: praca stała

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia. Główne założenia opierają się na prowadzeniu analizy zatrudnienia u pracodawcy, badaniu potrzeb związanych z budowaniem nowych stanowisk pracy, określeniu kwalifikacji i predyspozycji zawodowych kandydatów, selekcji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniu i przeprowadzeniu rozmów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska. Naszym Klientom gwarantujemy pomoc w doborze kandydatów do pracy do pracy na stanowiska wymagające szczególnych predyspozycji i kwalifikacji.
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

· Analiza krajowych i zagranicznych rynków zaopatrzenia materiałowego

· Intensywne poszukiwanie nowych dostawców strategicznych surowców kierując się zasadami przyjętej polityki zarządzania jakością i zabezpieczenia zasobów materiałowych na odpowiednim poziomie gwarantującym zachowanie ciągłości produkcji

· Prowadzenie i uaktualnianie bazy istniejących i potencjalnych dostawców

· Przeprowadzanie negocjacji cen materiałów i opakowań

· Okresowa kontrola dostawców oraz kształtowanie współpracy z nimi; dbanie o dobry wizerunek firmy w obszarze zewnętrznym

· Realizacja i rozliczanie budżetu zakupów

· Analiza zużycia i zapotrzebowania na materiały: prognozowanie potrzeb działu produkcji i działu sprzedaży

· Planowanie potrzeb materiałowych i opakowań

· Opracowywanie zamówień i ich badanie na każdym etapie realizacji

· Zarządzanie indeksem materiałowym; prowadzenie kartotek materiałowych, standaryzacja materiałów i ich części

· Bieżąca ewidencja danych

· Kontrola obiegu dokumentów magazynowych

· Planowanie dostaw

· Sprawdzenie dostaw - odbiór ilościowy i kontrola jakościowa

· Okresowa kalkulacja kosztu bezpośredniego produktu w oparciu o ceny strategicznych surowców

· Kontrolowanie zapasów materiałów i surowców

· Prognozowanie zakupów na podstawie analizy danych z systemu i aktualnej sytuacji na rynku

· Typowanie towarów nierotacyjnych do zwrotu/przeceny/złomowania

· Raportowanie do przełożonego bieżącej działalności, a także istotnych informacji rynkowych

Wymagania:

· 2 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku

· Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe(prosimy o podanie w CV tytułu pracy dyplomowej)

· Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

· Prawo Jazdy kat. B, umiejętność kierowania samochodem osobowym

· Dobra obsługa komputera (MS Office)

· Bardzo dobre umiejętności handlowe, negocjacyjne

· Umiejętność koordynacji wielu zadań jednocześnie

· Zaangażowanie

· Samodzielność

· Wysokie zaangażowanie

· Koncentracja na zadaniach i realizowaniu celów

· Konsekwencja i zdecydowanie

· Umiejętność pracy pod presją czasu i stresu

· Wysoka kultura osobista

Firma oferuje:

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki pracy
  • możliwość rozwoju osobistego