ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Asystent ds. Metrologii

Forma zatrudnienia: staż

ZF TRW jest światowym liderem w dziedzinie produkcji samochodowych systemów bezpieczeństwa i częścią niemieckiej korporacji ZF, zatrudniającej około 134 000 pracowników w ponad 230 lokalizacjach na całym świecie. Jednostki zlokalizowane w Bielsku-Białej i Czechowicach-Dziedzicach zajmują się tworzeniem i produkcją układów kierowniczych dla wiodących koncernów samochodowych.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie pomiarów przy pomocy sprzętu laboratoryjnego;
  • tworzenie instrukcji operacyjnych;
  • tworzenie dokumentacji stanowiskowej;
  • wsparcie w procesie napraw i regeneracji środków kontrolno-pomiarowych;
  • jakościowe wsparcie produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe, preferowane kierunki metrologia, inż. materiałowa itp. (absolwenci lub studenci studiów zaocznych);
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianiowym;
  • Motywacja do nauki i rozwoju w branży automotive;
  • Komunikatywność, zdolności interpersonalne;
  • Znajomość j.angielskiego.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży automotive charakteryzującej się wysokimi standardami produkcji;
  • Płatny, dziewięciomiesięczny staż w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość otrzymania stałego zatrudnienia po zakończeniu stażu.