ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Asystent w Dziale Rozwoju i Nowych Uruchomień

Zawód: Inżynier
Forma zatrudnienia: staż

ZF TRW jest światowym liderem w dziedzinie produkcji samochodowych systemów bezpieczeństwa i częścią niemieckiej korporacji ZF, zatrudniającej około 134 000 pracowników w ponad 230 lokalizacjach na całym świecie. Jednostki zlokalizowane w Bielsku-Białej i Czechowicach-Dziedzicach zajmują się tworzeniem i produkcją układów kierowniczych dla wiodących koncernów samochodowych.

Opis stanowiska:

U nas rozwiniesz kompetencje związane z:

    • Obsługą budów specjalnych oraz nowych uruchomień w zakładzie produkcyjnym;

    • Przygotowywaniem wysyłek do klienta oraz niezbędnej dokumentacji;

    • Kontrolowaniem magazynu komponentów;

    • Przygotowywaniem prezentacji w programie PowerPoint oraz danych w formacie Excel;

Wymagania:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (lub studiujesz na IV lub V roku);
  • Znasz rysunek techniczny;
  • Dobrze komunikujesz się w języku angielskim;
  • Lubisz pracować w zespole;
  • Jesteś dyspozycyjna / dyspozycyjny min. 4 dni w tygodniu.

Firma oferuje:

Od nas dostaniesz:

  • Możliwość udziału w 9-miesięcznym, płatnym stażu w oparciu o umowę o pracę;
  • Ciekawe zadania oraz współpracę w ramach zespołów międzynarodowych;
  • Możliwość samodzielnego prowadzenia projektów;
  • Możliwośc zatrudnienia po zakończeniu stażu.