ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Pracownik produkcji – operator maszyn (Wilamowice)

Miejsce pracy: Wilamowice
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Dynamicznie rozwijająca się firma, posiadająca prawie 30-letnie doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i instalacji zewnętrznych z polietylenu. FOX FITTINGS sprzedaje swoje produkty na terytorium kraju jak również eksportuje do ponad 50 krajów świata.Dzięki szybkiemu rozwojowi, firma oferuje swoim pracownikom pracę w miłym otoczeniu i przyjazne warunki pracy oraz możliwość ciągłego rozwoju zawodowego.

Opis stanowiska:

  • czynności produkcyjne,
  • obsługa maszyn produkcyjnych – wtryskarki,
  • dbanie o porządek i narzędzia na stanowisku pracy,
  • przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie minimum zawodowe,
  • motywacja do pracy produkcyjnej w systemie III zmianowym,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na wtryskarkach,
  • zdolności manualne,
  • dbałość o szczegóły,
  • umiejętność pracy w zespole.

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy (nie korzystamy z agencji pracy),
  • możliwość zdobycia stabilnego zatrudnienia w firmie nastawionej na długoterminową współpracę,
  • oferujemy umowę o pracę,
  • atrakcyjną stawkę godzinowa,
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
  • dogodną lokalizację (dobry dojazd z okolic: Wilamowic, Hecznarowic, Pisarzowic, Jawiszowic, Brzeszcz, Kęty, Zasola Bielańskiego, Łęk),
  • możliwość zdobycia nowych kwalifikacji oraz awansów stanowiskowych,
  • pracę w miłej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie.

PRACA W MIASTACH
Poszukiwane zawody Wilamowice