ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Płatny staż w Dziale Logistyki_Nowe Uruchomienia

Zawód: Inny
Forma zatrudnienia: umowa zlecenia

Proseat jest międzynarodową firma produkcyjną, specjalizującą się w projektowaniu i wytwarzaniu elementów wyposażenia wnętrz samochodów osobowych i dostawczych - zagłówków i podłokietników. Naszymi Klientami są m. in.: Grupa Volkswagen, General Motors, Fiat, BMW, Volvo, Suzuki, Hyundai, Citroen.

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice, ul. E.Orzeszkowej 26

Forma współpracy: umowa zlecenia

ZADANIA:

  • wsparcie nowych uruchomień w obszarze logistyki
  • sporządzanie dokumentacji wysyłkowej
  • analiza realizacji produkcji i zamówień od klienta
  • planowanie materiałowe
  • weryfikacja stanów magazynowych

Wymagania:

  • status studenta
  • możliwość wykonywania zlecenia przez 5 dni w tygodniu, 8 godzin w ciągu dnia
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość Excela

Firma oferuje:

Współpracę w okresie przynajmniej 6 miesięcy.