ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PRACOWNIK BIUROWY

Forma zatrudnienia: praca stała

ZUZA POLAND to firma zajmująca się produkcją, budową i serwisem maszyn przemysłowych. Zaopatrujemy zakłady przemysłowe w niezbedne elementy do utrzymanie produkcji w ruchu.

Opis stanowiska:

  • nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami
  • sporządzanie ofert handlowych
  • wystawianie bieżących dokument: faktury, zamówienia do dostawców
  • monitoring postępu prac nad poszczególnymi projektami
  • czynny udział w rozwoju firmy

Wymagania:

  • silna osobowość oraz wysoki poziom motywacji
  • znajomość rysunku technicznego (podstawy)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • szybkie posługiwanie się internetem

Firma oferuje:

  • stała praca w rozwijającej sie firmie
  • umowę o pracę
  • pracę w systemie 7-15
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
  • wynagrodzenie 3000 PLN brutto