ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Specjalista ds. exportu z językiem niemieckim

Forma zatrudnienia: praca stała

Firma LONTEX została założona w 1990 roku i od początku swego istnienia działa w branży transportowej. Przełomem w rozwoju firmy było otwarcie w 1996 roku serwisu tachografów z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach. Sukces tego przedsięwzięcia dyktowany wysoką jakością usług oraz renoma zdobywana wśród Klientów, zadecydowały o powstawaniu z roku na rok kolejnych filii – serwisów tachografów.

Opis stanowiska:

Jeżeli chcesz:

  • sprzedawać artykuły z oferty firmy na rynki zagraniczne
  • aktywnie poszukiwać nowych Klientów
  • obsługiwać obecne kontakty handlowe

Wymagania:

i spełniasz nasze wymagania:

  • posiadasz wykształcenie min. średnie
  • bardzo dobrze obsługujesz komputer
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • jesteś otwarty na nowe wyzwania, kreatywny i gotowy do nowych wyzwań
  • znasz bardzo dobrze język niemiecki
  • dodatkowo posługujesz się jeszcze innym językiem obcym - to będzie Twoim atutem

Firma oferuje:

My zaoferujemy Ci:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe oraz premiowe
  • możliwość pracy z wykorzystaniem wyuczonego języka (telefony, maile, spotkania)
  • możliwość wyjazdów służbowych
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju osobistego oraz zdobycia doświadczenia zawodowego

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA