ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Operator WaterJet

Forma zatrudnienia: praca stała

HTM Water Jet specjalizuje się w usługach cięcia wysokociśnieniowym strumieniem wody z dodatkiem ścierniwa wykonywanych na sterowanych numerycznie urządzeniach CNC. Technologia ta pozwala na idealne wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych elementów, w dowolnej liczbie egzemplarzy, a stworzone dzięki niej produkty nie wymagają dalszej obróbki i nadają się do bezpośredniego wykorzystania bezpośrednio po procesie produkcyjnym.

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku "Operator WaterJet" wiąże się z następującymi obowiązkami:

  • rozładunek materiału
  • transport materiału z magazynu na halę produkcyjną
  • montaż materiału na stole roboczym
  • nadzorowanie procesu pracy maszyny
  • umieszczenie gotowych elementów w magazynie,
  • segregowanie oraz wywóz odpadów poprodukcyjnych
  • podstawowe prace serwisowe maszyny
  • utrzymanie porządku na terenie zakładu pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do soboty
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i silna motywacja do pracy
  • Obowiązkowość i samodyscyplina, rzetelność, pracowitość

Firma oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie wypłacane terminowo