ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PRACOWNIK BIUROWY

Forma zatrudnienia: praca stała

Nasza firma transportowa świadczy profesjonalne usługi w zakresie transportu materiałów budowlanych sypkich o różnej granulacji. Dysponujemy nowoczesną flotą transportową, zakrudniamy doświadczonych kierowców. Zapewniamy także sprzedaż materiałów budowlanych w bardzo atrakcyjnych cenach oraz dysponujemy wagą elektroniczną.

Opis stanowiska:

Do codziennych obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Pracownika biurowego będzie należeć:

  • wystawiwanie faktur
  • przyjmownie towaru na magazyn
  • obsługa klienta detalicznego

Praca od Pn do Pt w godz. 7.00-15.00 lub 9.00-17.00 oraz 2 soboty w m-cu w godz. 7.00-13.00

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • wymagane 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • obsługa komputera: Word, Excel

Mile widziana

  • znajomość programu ENOVA 365
  • znajomość zagadnień z zakresu logistyki transportu

Firma oferuje:

  • umowa poczatkowo na okres próbny
  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
  • stałe wynagrodzenie