ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Magazynier - bezpłatny transport pracowniczy !!!

Zawód: Magazynier
Forma zatrudnienia: praca tymczasowa

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier z uprawnieniami na wózek jezdniowy

Zadania:

  • Kompletowanie towaru
  • Rozładunek towaru i rozwożenie w strefy składowania

Wymagania:

Nasze wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie zawodowe
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Mile widziane  doświadczenie w pracy w magazynie
  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózków jezdniowych (warunek konieczny)
  • Dyspozycyjność i silna motywacja do pracy

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy - początkowy okres zatrudnienia przez Adecco Poland, następnie zatrudnienie przez Valeo
  • Wynagrodzenie: 2600zł brutto (kierowca ergomovera),  2800zł brutto (kierowca dużego wózka jezdniowego)
  • Premia pracownicza do 280zł brutto za wyniki w pracy
  • Dodatki stanowiskowe w wysokości do 300zł brutto
  • Program płatnych poleceń nowych pracowników
  • Liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami finansowymi
  • BEZPŁATNE PRZEWOZY DLA PRACOWNIKÓW NA KAŻDĄ ZMIANĘ. Transport jest organizowany z Andrychowa, Kęt, Wilamowic, Oświęcimia, Zatora, Przeciszowa, Głębowic, Polanki Wielkiej, Jawiszowic, Brzeszcz, Przecieszyna,  Bestwiny, Kaniowa, Pszczyny, Kobielic, Radostowic, Woli, Góry, Goczałkowic, Ligoty, Zabrzega, Bronowa, Miliardowic, Chybia, Landeka, Dankowic, Poręby Wielkiej, Łaz, Grojca, Zasola, Starej Wsi, Osieka, Malca, Czechowic-Dziedzic.
  • Program lojalnościowo-motywacyjny:  Adecco +Club

Będąc zatrudnionym bezpośrednio przez Valeo oferujemy:

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz bezpłatną, prywatną opiekę medyczną w firmie Medicover
  • Premię wakacyjną, premię świąteczną, premię roczną za wyniki, fundusz socjalny
  • Pakiet szkoleń
  • Kartę MultiSport
  • Spotkania firmowe – piknik rodzinny, mikołajki dla dzieci pracowników