NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PRACA BRONÓW - NAJNOWSZE OFERTY

aktualnie brak ofert pracy w miejscowości: Bronów

OFERTY PRACY BRONÓW OKOLICE

Operator Gniazda Produkcyjnego
zawód: inny rodzaj: praca stała
Bielsko-Biała
2017-11-22
Ustawiacz maszyn do formowania
zawód: operator maszyn rodzaj: praca stała
Bielsko-Biała
2017-12-04
praca dla studenta - elastyczny grafik
zawód: doradca rodzaj: praca tymczasowa
Bielsko-Biała
2017-12-04
Monter dźwigów/ wind
zawód: monter rodzaj: praca stała
Bielsko-Biała
2017-12-06
Elektronik
zawód: elektronik rodzaj: praca stała
POLECANY PRACODAWCA

PRACA W MIASTACH

Bronów - wieś sołecka w województwie śląskim, w powiecie bielskim, w gminie Czechowice-Dziedzice. Graniczy z Ligotą i Zabrzegiem na północy, od wschodu z Ligotą, od zachodu z Landekiem, a od południa z Rudzicą i Międzyrzeczem Dolnym. Miejscowość mieści się w Dolinie Górnej Wisły, nad rzeką Iłownicą oraz potokami Borówka i Wałówka.

Bronów znajduje się na historycznym terenie Śląska Cieszyńskiego. Na terenie Bronowa znajduje się wiele zabytków. Warto zobaczyć neogotycki kościół parafialny Najświętszego Serca Pana Jezusa z lat 1874?1877, kaplicę Świętego Serca Jezusowego z 1831 przy głównym skrzyżowaniu wsi, cmentarz i krzyże przydrożne

Bronów wchodzi w skład obszaru Natura 2000 "Dolina Górnej Wisły". Na rolniczy krajobraz Bronowa składają się także bardzo charakterystyczne trzy zbiorowiska sztucznych stawów.

Mieszkańcy Bronowa pracują głównie w okolicach Bielska-Białej, Czechowic-Dziedzic, Pszczyny i Strumienia. Działa tutaj klub piłkarski UKS Rotuz Bronów, występujący w Bielskiej Klasie B. Bronów jest skomunikowany przez autobusy podmiejskich linii nr 1/1s, 1/6, 6, 6/1 i X , które są obsługiwane przez przewoźnika PKM Czechowice-Dziedzice.

Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2007-2017