NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PRACA KANIÓW - NAJNOWSZE OFERTY

Firma
Stanowisko /
Forma zatrudnienia
Miejsce pracy /
Data dodania
MANAGER JAKOSCI
zawód: inżynier rodzaj: praca stała
Kaniów
2017-08-04
pracownik produkcyjny, operator maszyn
zawód: operator maszyn rodzaj: praca stała
Kaniów
2017-08-04
BRYGADZISTA
zawód: pracownik produkcji rodzaj: praca stała
Kaniów
2017-08-04
TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU
zawód: mechanik rodzaj: praca stała
Kaniów
2017-08-04
PRACA W MIASTACH
Poszukiwane zawody Kaniów

Kaniów - ponad 3-tysięczna wieś leżąca w aglomeracji bielskiej w województwie śląskim. Mieści się w pobliżu Bestwiny, blisko Czechowic-Dziedzic i Bielska-Białej. Znajduje się na pograniczu Pogórza Wilamowickiego i Doliny Górnej Wisły. Na obszarze Kaniowa znajduje się Park Technologiczny Przemysłu Lotniczego. Na tym terenie jest lądowisko Kaniów, hangary, stacja paliw oraz hale produkcyjne, gdzie produkuje się szybowce, awionetki i samoloty ultralekkie.

Przez Kaniów przechodzi linia kolejowa nr 93, która biegnie z  Zebrzydowic do Trzebini. Stacja kolejowa Kaniów mieści się w obrębie miejscowości. Działa tutaj także Kościół Rzymskokatolicki (parafia Niepokalanego Serca NMP). Obszar Kaniowa jest bogaty w stawy rybne, łąki, pola i lasy. Miejscowość jest związana z pobliskimi Czechowicami-Dziedzicami. Na terenie Kaniowa działa także Klub Sportowy "Przełom". Funkcjonuje tutaj Ochotnicza Straż Pożarna.

Na terenie Kaniowa odbywa się Międzygminna Rewia Orkiestr Dętych i Święto Karpia Polskiego, a w pobliskiej Bestwinie Bestwińskie Spotkania Folklorystyczne i Dożynki Gminne.

Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2007-2017