NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PRACA KANIÓW - NAJNOWSZE OFERTY

aktualnie brak ofert pracy w miejscowości: Kaniów

OFERTY PRACY KANIÓW OKOLICE

Krawiec/krawcowa (oferujemy kurs)
zawód: pracownik produkcji rodzaj: praca tymczasowa
Bielsko-Biała
2016-10-25
Kontroler ds. Jakości
zawód: kontroler jakości rodzaj: umowa zlecenia
Staż w Dziale Logistyki
zawód: pracownik biurowy rodzaj: staż
Bielsko-Biała
2016-10-25
Operatorzy CNC, tokarze, frezerzy
zawód: operator maszyn rodzaj: praca stała
Bielsko-Biała
2016-10-18
Technolog wtrysku
zawód: technolog rodzaj: praca stała
Cieszyn
2016-10-26
PRACA W MIASTACH

Kaniów - ponad 3-tysięczna wieś leżąca w aglomeracji bielskiej w województwie śląskim. Mieści się w pobliżu Bestwiny, blisko Czechowic-Dziedzic i Bielska-Białej. Znajduje się na pograniczu Pogórza Wilamowickiego i Doliny Górnej Wisły. Na obszarze Kaniowa znajduje się Park Technologiczny Przemysłu Lotniczego. Na tym terenie jest lądowisko Kaniów, hangary, stacja paliw oraz hale produkcyjne, gdzie produkuje się szybowce, awionetki i samoloty ultralekkie.

Przez Kaniów przechodzi linia kolejowa nr 93, która biegnie z  Zebrzydowic do Trzebini. Stacja kolejowa Kaniów mieści się w obrębie miejscowości. Działa tutaj także Kościół Rzymskokatolicki (parafia Niepokalanego Serca NMP). Obszar Kaniowa jest bogaty w stawy rybne, łąki, pola i lasy. Miejscowość jest związana z pobliskimi Czechowicami-Dziedzicami. Na terenie Kaniowa działa także Klub Sportowy "Przełom". Funkcjonuje tutaj Ochotnicza Straż Pożarna.

Na terenie Kaniowa odbywa się Międzygminna Rewia Orkiestr Dętych i Święto Karpia Polskiego, a w pobliskiej Bestwinie Bestwińskie Spotkania Folklorystyczne i Dożynki Gminne.

Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2007-2016